Масажер пластмасовий Ляпко Фараон

Масажер пластмасовий Ляпко Фараон являє собою математичну фігуру, яка підібрана експериментальним шляхом, відповідає принципу золотого перетину. Такий масажер можна купити в нашому інтернет-магазині в розділі «Краса і здоров’я».

Форма масажера

За формою масажер пластмасовий Ляпко Фараон схожий на метанову молекулу. На сторонах виробу є додаткові горбики різноманітної форми. Вони збільшують ефективність використання масажера. Виступи формують складне поєднання лінз, яке об’єднує пучки світла і енергії, спрямовує їх на ту частину тіла, яку ви будете масажувати.

Чотири площини масажера мають різні радіуси кривизни. Це дозволяє виробляти чотири види сегментарного і загального, а також п’ять видів точкового масажу. Почергове використання кожної сторони Фараона дозволяє отримати різні відчуття. Це робить пристрій унікальним, тому що підходить для людей будь-якого:

  • віку;
  • ваги;
  • порога чутливості.

«Ляпко Фараон» надає хороший вплив на енергетику людини, що покращує імунну систему.

Про застосування

Пристосування можна використовувати з різною ефективністю. Для цього потрібно взяти масажер так, щоб всі сторони були на необхідній поверхні впливу. Гострі боки дають сильний і глибокий масаж.

Масажер «Ляпко Фараон» дозволяє отримати кілька інтенсивностей:

  • легка – м’які дотики кулями з великим діаметром;
  • сильніша – для цього використовуються великі півсфери на засадах;
  • глибока – застосовуються конусоподібні виступи з вершинами, схожими на кулю;
  • високоефективна – виконується найгострішими горбками в формі конусів, глибоко опрацьовує м’язи і зв’язки.

Пластмасовий масажер Ляпко Фараон – це помічник у підтримці м’язів в тонусі. Використовуйте його, і ви завжди будете почувати себе в нормі.

SonceMed
Коментарів немає
Категорії:
Новини, Поради
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Результат пошуку