Як правильно вибрати милиці?

Такий вид реабілітаційного обладнання як милиці, рекомендується купувати для забезпечення пересування людини після травми, в післяопераційні періоди або в інших подібних випадках. В процесі ходьби з милицями здійснюється перенесення навантаження з нижньої частини тіла на плечовий пояс і руки.

Види милиць

Пахвові – забезпечують перенесення основного навантаження на плечі. Їх призначають найчастіше у відновлювальні періоди після операцій і травм, рекомендують літнім людям, пацієнтам з надмірною вагою або слабкими руками. Не допускається тривале використання таких милиць, так як вони здатні спровокувати порушення плечових суглобів. Сучасні пахвові милиці в основному виготовляються з легкого металевого сплаву.

Підлокітні – розподіляють навантаження на ліктьові суглоби і кисті рук. Підлокітні милиці забезпечують більш мобільне пересування, рекомендовані для тривалого використання.

Як вибрати милиці?

Как выбрать костыли

Існують універсальні правила вибору пахвових милиць. Перед початком примірки потрібно встати в правильне положення – прямо, вирівнявши корпус по стіні (торкатися стіни потрібно лопатками, потилицею, областю крижів). На ногах повинне бути повсякденне звичне взуття.

Милиці потрібно поставити на 15 см. від носка. Ідеально, якщо при цьому пахвовий валик буде на 4-5см нижче пахви. При ходьбі людина повинна спиратися на руки, і лише мінімально – на пахви.

Потрібно відрегулювати висоту рукоятки. Правильна настройка – коли при зігнутій в лікті під кутом 30 градусів руці, кулак знаходиться біля рукоятки, а при розігнутій руці на рівні рукоятки знаходиться зап’ясток.

Якщо неможливо забезпечити присутність пацієнта можна скористатися формулою: висота милиць = зріст мінус 40 сантиметрів. Після цього потрібно буде лише відрегулювати висоту рукояток.

Свої правила діють і при виборі підлокітних милиць. Для початку важливо відзначити, що існує кілька типів таких реабілітаційних засобів: з регульованою і фіксованою висотою, в цілісному і розбірному виконанні, з анатомічною або стандартизованою рукояткою, під праву або ліву руку.

При виборі підлокітних милиць основну увагу звертають на висоту опорної манжети під лікоть. Вона повинна розташовуватися нижче ліктя, зігнутого під кутом 15-20 градусів:

  • зріст 150см – нижче на 4,5-5см;
  • зріст 170см – нижче на 5-7см;
  • зріст вище 180см – нижче на 10 см.

Поради при покупці милиць

При покупці милиць важливий не тільки правильний вибір, але і їх висока якість. Милиці повинні витримувати великі інтенсивні навантаження і забезпечувати безпеку людини. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете милиці, за оптимальною ціною, а якість гарантується відомими виробниками. Для виготовлення моделей використовуються сучасні металеві сплави і якісні аксесуари.

Ми готові допомогти визначитися з вибором потрібної моделі, а також підібрати милиці по зросту людини. Звертайтеся за вказаними на сайті контактам – і ви отримаєте кваліфіковану консультацію фахівця.

soncemed-admin
Коментарів немає
Категорії:
Новини, Поради
Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Результат пошуку